مشکل آب ناحیه صنعتی پارس آباد مرتفع می‌شود

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: با استفاده از کانال‌های آب جاری منطقه، آب مورد نیاز صنایع ناحیه صنعتی پارس آباد تامین می‌شود.

به گزارش خبرنگار آذرگرمی، محمد اهلی، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل در جریان بازدید از ناحیه صنعتی پارس آباد گفت: یکی از مشکلات ناحیه صنعتی پارس آباد، کمبود آب برای این ناحیه صنعتی بود که با تعامل با فرمانداری این شهرستان و مسئولان استان و همچنین اهالی منطقه، آب مورد نیاز واحد‌های تولیدی این ناحیه از محل کانال آب موجود در منطقه تامین می‌شود.

او از برون سپاری اجرای این پروژه به پیمانکار ذیصلاح خبر داد و افزود: برای اجرای این پروژه اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال از محل منابع داخلی در نظر گرفته شده است که تلاش می‌شود این پروژه تا پایان بهار سال آینده به سرانجام برسد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل، استقبال سرمایه گذاران برای حضور در این ناحیه را بسیار چشمگیر توصیف کرد و افزود: در دو سال اخیر با اعطای مشوقات ارائه شده و تخفیفات در نظر گرفته شده، سرمایه گذاران خوبی در این ناحیه حضور یافتند که با اجرای این طرح‌های صنعتی، جهش خوبی در تولید و صنعت این شهرستان اتفاق خواهد افتاد که این به معنای واقعی جهش تولید در استان است.

اهلی ضمن تاکید بر رفع موانع تولید و حمایت از واحد‌های تولیدی، از تلاش برای تامین زیرساخت‌های لازم در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان خبر داد و افزود: تامین زیرساخت‌ها در شهرک‌های صنعتی یکی از مهمترین دغدغه‌های مسئولان استانی است که تلاش می‌شود با ایجاد امکانات لازم در شهرک‌های صنعتی، راه برای حضور سرمایه گذاران در استان تسهیل شود.

درباره Kral TRT

پیشنهاد ما به شما

نحسی کرونا در اردبیل با فوت ۱۳ بیمار جدید/ ۸۷۴ بیمار بستری هستند

شهرام حبیب زاده، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *